Модуль RADIO-KIT M158.1 імпульсний металошукач

Модуль RADIO-KIT M158.1 імпульсний металошукач від компанії Кладова Майстра на Закупка - фото 1
585 ₴
Мін. сума замовлення 500 ₴
В наявності

Доставка

Детальніше про доставку

Оплата

Характеристики

Код товару
00001332
Виробник
Clone
Країна виробництва
Україна
Длина
75 мм
Ширина
36 мм
Высота
35 мм
Тип
Модуль
Состояние
Новое
Тип модуля
Коммуникационный

Опис

Радіоконструктор RADIO-KIT M158.1 імпульсний модуль металошукач

Модуль є універсальним імпульсним металошукачем на мікропроцесорі та використовує схемотехнічні та програмні рішення
Clone PI-W.

Спаяна плата RADIO-KIT M158.1 призначена для самостійного складання металошукача. Модуль дає змогу знаходити предмети з чорного та кольорового металу на глибині до 1.5 метра (маленькі предмети, наприклад, монету, знайде на глибині 28 см) у ґрунті, піску, стінах, густій траві.

Модуль спаян і перевірений, вам залишається під'єднати до контактів:

  • Speaker - приєднується динамік або навушники;
  • L - пошукова котушка;
  • VCC +- - під'єднується батарея живлення.

Динамік і роз'єми до комплектації не входять!

Настроювання модуля Clone PI W M158.1

Настроювання проводити далеко від промислових перешкод і великих металевих предметів. Якщо в цей момент біля котушки датчика виявиться будь-який металевий предмет, прилад, налаштується неправильно. До контактів +VCC — подається напруга живлення, від акумулятора 12 В (у разі з блоком живлення можуть бути перешкоди, які призведуть до ускладнення настроювання приладу). До контакту L1 приєднується пошукова котушка, а до контакту SP1 — динамік 8 Ом/0.5 Вт. Під час подавання живлення здійснюється ініціалізація приладу, що супроводжується миготінням і характерним звуком. Кнопками SW3 SW6 виставити мінімальне значення бар'єра. Підстройковий резистор R3 обертатиме доти, поки прилад не почне видавати звуки сам по собі, а потім трохи повертаємо R3 назад, щоб прилад замочав. Під час кожного знайденого положення підстрочкового резистора, натискаємо кнопку скидання SW4 і перевіряємо чутливість. Гарним результатом по повітрю можна вважати 22-25 см на п'ять копійок. Настрій металошукача можна вважати завершеним.Навчена шукати метал встановлюємо такий бар'єр, за якого "чуття" приладу буде максимальним за задовільної стабільності. Добре налаштований прилад не дає помилкових спрацьовувань за 3-4 світлодіодів
бар'єра.

Виготовлення пошукової котушки

Для виготовлення пошукової котушки знадобиться жорстка  неметалева оправа Ø від 20 см і більше. Чим більше буде діаметр котушки — тим вище "чуття" металошукача до великих предметів (для дрібних і середніх предметів справедливо діаметр котушки 25 см) На оправу щільно намотати 25-27 витків мідного обмоточного емальованого дроту ПЕВ (Ø0,5 — 0,8 мм). Кінці дроту закріпити та за допомогою пайки з'єднати з багатожитковим ізольованим дротом 2x1,5 мм2 завдовжки 120-150 см, де інший кінець багатожильного дроту підпаяти на платі до контактів L1. Щоб надати жорстку форму датчику, можна використовувати просочення, які не проводять струм і не розчиняють емалеву ізоляцію дроту. Наприклад, ЦАПОН лак, Епоксидна смола або монтажна піна.

Основні характеристики:

  • Максимальна глибина виявлення — 150 см
  • Глибина виявлення монети — 28 см
  • Глибина виявлення великих об'єктів — 100-150 см
  • Напруга — 9-14 вольтів
  • Споживаний струм — 40-150 мА
  • Розміри плати — 75 х 35 х 36 мм
  • Тип металів — чорні, кольорові